Cookie beleid CSW

De website van CSW is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

CSW Technische Commissie

CSW Technische Commissie

CTC CSW Technische Commissie
Voorzitter CTC Marcel van der Schaaf 06-29553553 VoorzitterCTC@CSWilnis.nl
Secretaris CTC Vacature   SecretarisCTC@CSWilnis.nl
Coordinator Heren Senioren Erik van Dijk 06-52480012 Coordinator.Herenselectie@CSWilnis.nl
Coordinator Vrouwen Senioren Vacature   Coordinator.VR-Senioren@CSWilnis.nl
Coordinator Keepers Dennis Prins 06-28307858 Coordinator.Keepers@CSWilnis.nl
Coordinator JO Bovenbouw ( > JO14) Frank Boshuizen   Coordinator.JO-Bovenbouw@CSWilnis.nl
Coordinator ME Bovenbouw ( > MO14) Paul Verheul 06-22371215 Coordinator.ME-Bovenbouw@CSWilnis.nl
Coordinator JO Middenbouw (JO9 < JO14) Sander van Wijngaarden 06-48976595 Coordinator.JO-Onderbouw@CSWilnis.nl
Coordinator JO Onderbouw ( < JO8) Ruud Lakerveld 06-14997982 Coordinator.JO-Onderbouw@CSWilnis.nl
Coordinator ME Onderbouw ( < MO14) Chantal Verlaan 06-10689259 Coordinator.ME-Onderbouw@CSWilnis.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!