Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

CSW Technische Commissie

CSW Technische Commissie

CTC CSW Technische Commissie
Voorzitter CTC Marcel van der Schaaf 06-29553553 VoorzitterCTC@CSWilnis.nl
Secretaris CTC Vacature   SecretarisCTC@CSWilnis.nl
Coordinator Heren Senioren Erik van Dijk 06-52480012 Coordinator.Herenselectie@CSWilnis.nl
Coordinator Vrouwen Senioren Vacature   Coordinator.VR-Senioren@CSWilnis.nl
Coordinator Keepers Dennis Prins 06-28307858 Coordinator.Keepers@CSWilnis.nl
Coordinator JO Bovenbouw ( > JO14) Vacature   Coordinator.JO-Bovenbouw@CSWilnis.nl
Coordinator ME Bovenbouw ( > MO14) Paul Verheul 06-22371215 Coordinator.ME-Bovenbouw@CSWilnis.nl
Coordinator JO Onderbouw ( < JO14) Jan Hooghoed 06-52148920 Coordinator.JO-Onderbouw@CSWilnis.nl
Coordinator ME Onderbouw ( < MO14) Mascha de Rooij 06-31766503 Coordinator.ME-Onderbouw@CSWilnis.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!