Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 dec 14:30 CSW 1 NiTA 1
27 nov 14:30 Meern De 1 CSW 1
16 nov 20:00 Loosdrecht 1 CSW 1
6 nov 14:30 CSW 1 Victoria 1
20 nov 14:30 Benschop 1 CSW 1
1 nov 21:55 CSW 1 (zaal) Badhoevedorp sc. 1 (zaal)
8 nov 20:00 DCG Rksv 6 (zaal) CSW 1 (zaal)
22 nov 21:00 CSW 1 (zaal) JOGA Fortius asv 1 (zaal)
6 dec 22:00 Ziekenhuis Amstelveen zvv 6 (zaal) CSW 1 (zaal)
4 dec 11:45 CSW 2 Spakenburg 2
30 okt 12:00 CSW 2 Buitenveldert sc. 2
20 nov 12:00 CSW 2 Zuidvogels HSV De 2
27 nov 12:00 ODIN 59 2 CSW 2
6 nov 11:30 DVVA csv. 2 CSW 2
30 okt 14:15 GeuzenMiddenmeer 2 CSW 4
4 dec 14:15 CSW 4 Ankaraspor FC 2
20 nov 14:00 CSW 4 Ouderkerk sv. 2
27 nov 12:15 Diemen sv. 2 CSW 4
6 nov 13:45 CSW 4 Breukelen FC 2
4 dec 11:30 CSW 5 JOS Watergraafsmeer 7
20 nov 14:15 CSW 5 Zuidoost United 2
27 nov 13:00 Geinburgia sv. 4 CSW 5
6 nov 15:15 Buitenboys sc. 4 CSW 5
30 okt 12:00 CSW 5 Forza Almere 4
20 nov 15:00 Sporting Martinus 3 CSW 6
6 nov 14:00 CSW 6 Argon 12
4 dec 17:30 ASV Arsenal 11 CSW 6
27 nov 14:00 CSW 6 NiTA 3
30 okt 12:00 TOG 3 CSW 6
4 dec 14:30 CSW 7 Hertha 3
6 nov 16:30 Amstelveen/Heemraad 5 CSW 7
27 nov 14:30 FC Aalsmeer 8 CSW 7
20 nov 14:00 CSW 7 Meer De sv. 10
30 okt 12:45 CSW 7 Nieuw Sloten sv 4
20 nov 15:00 Legmeervogels JO19-1 CSW JO19-1
4 dec 12:00 Olympia Haarlem JO19-1 CSW JO19-1
30 okt 16:00 FC Amsterdam JO19-1 CSW JO19-1
30 okt 17:30 PVCV JO19-5 CSW JO19-2
27 nov 14:30 CSW JO19-2 Nederhorst vv JO19-1
20 nov 11:00 ST HSV '69/Zevenhoven JO19-1 CSW JO19-2
13 nov 15:15 CSW JO19-2 VVIJ JO19-5
4 dec 13:00 Amstelveen/Heemraad JO19-3 CSW JO19-2
6 nov 11:30 CSW JO19-2 DESTO JO19-4
30 okt 12:30 RKAVIC JO17-1 CSW JO17-1
6 nov 9:45 CSW JO17-1 DIOS sv. JO17-1
13 nov 12:00 VVC fc JO17-1 CSW JO17-1
4 dec 9:45 CSW JO17-1 Alliance '22 sv. JO17-2
20 nov 9:45 CSW JO17-1 Zandvoort s.v. JO17-1
27 nov 14:30 Velsen Rkvv JO17-1 CSW JO17-1
30 okt 12:45 CSW JO17-2 PVC JO17-1
20 nov 12:00 Hertha JO17-2 CSW JO17-2
6 nov 12:45 Lopik JO17-1 CSW JO17-2
4 dec 14:15 PVCV JO17-4 CSW JO17-2
27 nov 11:45 CSW JO17-2 OSM '75 JO17-3
13 nov 10:00 CSW JO17-2 Breukelen FC JO17-3
30 okt 12:45 Alliance '22 sv. JO15-2 CSW JO15-1
20 nov 9:45 CSW JO15-1 VVH/Velserbroek JO15-1
13 nov 13:00 BSM sv JO15-1 CSW JO15-1
4 dec 13:00 Hoofddorp s.v. JO15-5 CSW JO15-1
27 nov 12:00 VVC fc JO15-2 CSW JO15-1
30 okt 10:45 FC Weesp JO14-1 CSW JO14-1
4 dec 12:30 CSW JO14-1 Argon JO14-2
20 nov 11:30 Badhoevedorp sc. JO14-2 CSW JO14-1
13 nov 10:30 AMVJ JO14-2 CSW JO14-1
27 nov 10:00 CSW JO14-1 GeuzenMiddenmeer JO14-3
30 okt 11:15 CSW JO12-1 Amstelveen/Heemraad JO12-2
13 nov 10:15 CSW JO12-1 Argon JO12-2
4 dec 11:15 CSW JO12-1 Sporting Martinus JO12-4
27 nov 10:30 RODA '23 Rksv JO12-4 CSW JO12-1
20 nov 10:00 CSW JO12-1 Ouderkerk sv. JO12-2
6 nov 10:15 RKAVIC JO12-2 CSW JO12-1
30 okt 9:45 CSW JO11-1 RKDES JO11-2
27 nov 8:45 FC Aalsmeer MO11-1 CSW JO11-1
4 dec 10:00 Overbos sv. JO11-3 CSW JO11-1
20 nov 10:00 CSW JO11-1 Amstelveen/Heemraad JO11-3
6 nov 10:45 RODA '23 Rksv JO11-6 CSW JO11-1
13 nov 10:15 CSW JO11-1 DIOS sv. JO11-4
30 okt 10:15 RKAVIC JO11-1 CSW JO11-2
4 dec 9:45 CSW JO11-2 Vecht de JO11-1
6 nov 10:00 CSW JO11-2 Legmeervogels JO11-4
27 nov 9:45 CSW JO11-2 Hertha JO11-2
20 nov 13:45 Abcoude fc JO11-3 CSW JO11-2
13 nov 8:30 PVCV JO11-6 CSW JO11-2
30 okt 9:45 CSW JO10-1 Victoria JO10-6
4 dec 9:45 CSW JO10-1 Kockengen JO10-1
27 nov 10:00 CSW JO10-1 Nederhorst JO10-1JM
20 nov 9:00 Wasmeer JO10-3 CSW JO10-1
13 nov 9:45 CSW JO10-1 Altius JO10-3
6 nov 9:20 BFC JO10-3 CSW JO10-1
27 nov 10:00 CSW JO10-2 RODA '23 Rksv JO10-7
4 dec 9:00 Argon JO10-2 CSW JO10-2
20 nov 8:45 FC Aalsmeer JO10-4 CSW JO10-2
6 nov 10:00 CSW JO10-2 Abcoude fc JO10-6
13 nov 11:00 Legmeervogels JO10-5 CSW JO10-2
30 okt 9:45 CSW JO9-1 Sporting Martinus JO9-4
13 nov 9:45 CSW JO9-1 NFC JO9-2
27 nov 8:45 CSW JO9-1 FC Aalsmeer JO9-2
4 dec 10:00 RODA '23 Rksv JO9-3 CSW JO9-1
6 nov 10:00 Pancratius Rksv JO9-5 CSW JO9-1
20 nov 9:30 Sporting Martinus JO9-5 CSW JO9-1
30 okt 8:30 UNO vv JO9-3 CSW JO9-2
27 nov 8:45 CSW JO9-2 Legmeervogels JO9-5
6 nov 8:45 CSW JO9-2 RODA '23 Rksv MO9-1
20 nov 9:30 RKDES JO9-3JM CSW JO9-2
13 nov 10:15 FC Aalsmeer JO9-3 CSW JO9-2
4 dec 9:45 CSW JO9-2 RODA '23 Rksv JO9-8
30 okt 9:00 Nederhorst JO7-2 CSW JO8-1
6 nov 8:45 CSW JO8-1 Hertha JO8-1
13 nov 8:45 CSW JO8-1 Kockengen JO8-1
30 okt 11:00 OSM'75 JO7-4 CSW JO7-1
6 nov 9:30 DOB JO7-1 CSW JO7-1
13 nov 8:45 CSW JO7-1 OSM'75 JO7-3
13 nov 13:45 CSW MO19-1 Hooglanderveen MO19-1
30 okt 14:30 Waterwijk asc MO19-2 CSW MO19-1
4 dec 14:00 CSW MO19-1 Waterwijk asc MO19-2
6 nov 14:00 Hertha MO19-1 CSW MO19-1
27 nov 10:30 Buitenboys sc. MO19-1 CSW MO19-1
20 nov 12:35 Gooi 't sc MO19-1 CSW MO19-1
4 dec 12:15 TOS-Actief MO19-2 CSW MO19-2
6 nov 13:30 CSW MO19-2 IJFC MO19-1
13 nov 14:15 Hertha MO19-2 CSW MO19-2
27 nov 12:00 CSW MO19-2 Graveland 's MO19-1
30 okt 10:00 CSW MO19-2 TOS-Actief MO19-2
20 nov 11:45 CSW MO19-2 Abcoude fc MO19-1
3 nov 19:00 CSW MO17-1 DVSU MO17-1
30 okt 9:30 CSW MO17-1 Jonathan MO17-1
20 nov 11:45 CSW MO17-1 DESTO MO17-1
6 nov 14:45 Sporting '70 MO17-2 CSW MO17-1
27 nov 13:00 Meern De MO17-3 CSW MO17-1
30 okt 8:30 AFC MO15-1 CSW MO15-1
20 nov 10:00 Zeeburgia avv MO15-1 CSW MO15-1
6 nov 11:45 CSW MO15-1 TOS-Actief MO15-1
27 nov 10:15 CSW MO15-1 DIOS sv. MO15-1
4 dec 10:20 Westzaan MO15-1 CSW MO15-1
27 nov 10:15 Hertha MO15-1 CSW MO15-2
6 nov 14:00 Amstelveen/Heemraad MO15-1 CSW MO15-2
4 dec 9:40 CSW MO15-2 FC Aalsmeer MO15-2
20 nov 11:45 CSW MO15-2 Abcoude fc MO15-1
30 okt 10:15 CSW MO15-2 KDO sv MO15-1
4 dec 10:15 Amstelveen/Heemraad MO13-2 CSW MO13-1
27 nov 8:45 CSW MO13-1 VVC fc MO13-1
30 okt 11:45 Sporting Martinus MO13-1 CSW MO13-1
6 nov 9:45 CSW MO13-1 Nieuw Sloten sv MO13-1
20 nov 15:30 Buitenveldert sc. MO13-2 CSW MO13-1
13 nov 10:30 Kockengen MO13-1 CSW MO13-1
30 okt 8:30 IJFC JO11-4 CSW MO11-1
27 nov 10:00 JSV Nieuwegein JO11-4 CSW MO11-1
13 nov 9:15 UVV JO11-7 CSW MO11-1
20 nov 10:00 CSW MO11-1 JSV Nieuwegein JO11-5
4 dec 8:45 CSW MO11-1 Nieuw Utrecht SV JO11-2
30 okt 8:45 CSW MO11-2 Legmeervogels MO11-1
20 nov 10:00 CSW MO11-2 Sporting Martinus MO11-1
6 nov 11:00 RKDES MO11-1 CSW MO11-2
4 dec 10:10 CSW MO11-2 Badhoevedorp sc. MO11-1
27 nov 14:30 RODA '23 Rksv MO11-3 CSW MO11-2
13 nov 8:45 CSW MO11-2 FC Aalsmeer MO11-2
30 okt 10:45 Montfoort S.V.'19 MO9-1 CSW MO9-1
6 nov 10:00 CSW MO9-1 UVV MO9-1
4 dec 12:15 DESTO MO9-3 CSW MO9-1
27 nov 9:00 Hertha JO9-3 CSW MO9-1
13 nov 11:00 DESTO MO9-2 CSW MO9-1
20 nov 8:45 CSW MO9-1 OSM '75 MO9-1
30 okt 8:45 CSW MO8-1 SDOB MO8-1
4 dec 8:45 CSW MO8-1 SDZ JO8-7JM
27 nov 10:00 Ouderkerk sv. JO8-4 CSW MO8-1
13 nov 8:45 CSW MO8-1 TOS-Actief MO8-1
6 nov 8:30 AFC MO8-1 CSW MO8-1
20 nov 8:45 CSW MO8-1 AS'80 JO8-7
20 nov 14:30 DVVA csv. VR4 CSW Vr2
30 okt 13:30 Eemnes VR1 CSW Vr2
6 nov 11:45 CSW Vr2 Laren 99 sv VR1
4 dec 14:30 Waterwijk asc VR2 CSW Vr2
27 nov 12:00 CSW Vr2 Gooi 't sc VR3
4 dec 14:30 IJzendijke VR1 CSW VR1
27 nov 14:30 CSW VR1 IJFC VR1
20 nov 12:00 SSS VR2 CSW VR1
30 okt 14:30 Berkel VR1 CSW VR1
13 nov 15:15 Graveland 's VR1 CSW VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!